GASTROANTEPFEST'TE OĞUZ SIRMALI VE EDİS KONSERİ Haberi

GASTROANTEPFEST'TE OĞUZ SIRMALI VE EDİS KONSERİ

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nin Gaziantep Valiliği koordinasyonunda, Gaziantep’i Geliştirme Vakfı (GAGEV) işbirliği içinde, dünyanın en önemli gastronomi merkezlerinden biri olma hedefiyle ikinci kez düzenlediği GastroAntep “Uluslararası Gaziantep Gastronomi Festivali”nde Oğuz Sırmalı ve Edis konseri hayranlarından büyük ilgi gördü.

Festival Park'ta organize edilen konserde sahneye çıkan Oğuz Sırmalı ve Edis, sevilen parçaları GastroANTEP Festivali için seslendirdi. Ünlü popçu Edis, 2. Uluslararası Gaziantep Gastronomi Festivali'nde on binlerce hayranına unutulmaz bir gece yaşattı. Seslendirdiği şarkılarla Gazianteplilere unutulmaz bir gece yaşatan Edis, “Banane”, “Buz Kırağı”, “Güzelliğine” adlı parçalarıyla bir kez daha sevenlerin gönlünde taht kurdu. Konseri izlemeye gelen binler, cep telefonunun ışıklarıyla konser alanını aydınlattı.

Gaziantep’in eşsiz mutfağından övgüyle bahseden Edis, kendisini Gaziantepli sevenleriyle buluşturan Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve ekibine teşekkür etti, yaklaşık 1,5 saat sahnede kaldı, performansıyla göz doldurdu. Konserin ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Edis’e günün anısına özel olarak yaptırılan üzerinde “Edis” yazılı bir tepsi baklava verdi. Öte yandan festivale özel şarkı besteleyen devlet sanatçısı Oğuz Sırmalı da ilgiyle takip edildi.

Etkinlik ile ilgili Resimler

Etkinlik Detayları
Etkinlik Tarihi 2019-09-14
Etkinlik Saati
Etkinliğin Yapılacağı Yer Festival Park
Bilet Satış Yerleri
Bilet Fiyatı


Bazı Projeler

Haberler