TÜRKİYE'NİN LİDER KADINLAR 3.ZİRVESİ GAZİANTEP'TE GERÇEKLEŞTİ Haberi
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Logosu

TÜRKİYE'NİN LİDER KADINLAR 3.ZİRVESİ GAZİANTEP'TE GERÇEKLEŞTİ

Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde, Ekonomi Dünya Dergisi’nin düzenlediği “Türkiye’nin Lider Kadınlar 3.Zirvesi” Gaziantep’te gerçekleşti.

13 Kasım tarihinde Büyükşehir Belediyesi Onat Kutlar Konferans Salonu’nda gerçekleşen programda ekonomi dünya ekibi, iş dünyası profesyonelleri ile bir araya geldi.

Girişim, Yönetim, Sivil Toplum Kuruluşları ve Ekonomi alanlarındaki gerçekleri mercek altına alırken, tüm sektörlerde bu enstrümanları anlayıp, doğru şekilde kullanabilecek yeni oyuncu ve liderlerin gelişimine katkıda bulunmak amacıyla düzenlene programda birbirinden değerli isimler konuk oldu.

Açılış konuşmaları ile başlayan programda, kadınların istihdama katılması, girişimci kadınların önündeki engellerin kaldırılması ve kadınları güçlendiren yaklaşımları içeren konu başlıkları konuşuldu, Gaziantep’teki yerel yöneticilerin ortaya koyduğu çözümler detaylı olarak anlatıldı. 

Açılış konuşmalarının ardından Özlem Dalga’nın sunumuyla Ekotürk program çekimi gerçekleşti. Gaziantep Valisi Davut Gül, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Hasan Kalyoncu Üniversitesi Rektörü Edibe Sözen, Dreamon Yönetim Kurulu Başkanı Serpil Karuserci, Hışvahan Yönetim Kurulu Başkanı Mine Özmen, Ekonomi Dünyası Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Fevzi Köfteoğlu katıldı.

Lider Kadınlar Zirvesi’nin ilk bölümü olan Ekotürk program çekiminin ardından ise, 3 panel gerçekleşti. “Sosyal Medyada Başarılı Kadın Girişimciler” konulu panelde, Girişimci Kadınları Destekleme Dernek Başkanı Gamze Aşnük, Girişimci İş Kadını Tuğçe Peksayar, Mackenzie Childs Türkiye Temsilcisi Berrin Ak, Haber spikeri ve Sunucu Berat Aşcıoğlu ve Sunucu Dr. İlknur Üner konuk oldu.

“Girişimci Kadınlar” konulu panelde TGM Dış Tic. Madencilik, Vera Pera Tur. Şirketleri Yönetim Kurulu Başkanı Zuhal Manfield, Stratejik Danışman Sezer Taştemel, Medikal Estetik Hekimi Dr. Beril Leylek, TOBB Kadın Çalışmaları Kurulu Başkanı, G. Hülya AKKAYA, Pegasus Airlines Yönetim Kurulu Başkanı Danışmanı ve TOBB Genç Girişimciler Kurulu Danışmanı Berrak Kutsoy konuk oldu.                

“Kadının Yeri” konulu panelde, Marka Koruma Grubu Sözcüsü Aslı Aydınlık, Kagider Genel Sekreteri Yeşim Seviğ, Bütünsel Yaşam Rehberi Milli Sporcu Özlem Kaymaz, Bizbize Kadınlar İçin Fikir Ve Destek Derneği Başkanı Özden Anık Tekir, İnsani ve Sosyal Gelişme Genel Koordinatörü Adalet Budak Akbaş, Gikad Başkan Yardımcısı Filiz Oğuz katıldı.                       

Etkinlik ile ilgili Resimler

Etkinlik Detayları
Etkinlik Tarihi 2019-11-13
Etkinlik Saati
Etkinliğin Yapılacağı Yer
Bilet Satış Yerleri
Bilet Fiyatı


Bazı Projeler

Haberler

 • 100 BİN SOSYAL KONUT PROJESİ'NDE ASLAN PAYI GAZİANTEP'İN!

     16 ARALIK’TAN İTİBAREN ZİRAAT BANKASI’NA BAŞVURULACAK Yatay mimari anlayışla, mahalle ve komşuluk kültürüne uygun 2+1 ve 3+1 planında inşa edilecek 100 bin sosyal konut için yarın başlayacak talep toplama süresi, 15 Ocak 2020’de s

 • GAZETECİ-YAZAR YAVUZ DONAT, YAKIN TARİHE IŞIK TUTTU!

     Gaziantep Sanat Merkezi Kırmızı Salon’da düzenlenen söyleşide, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, bürokratlar ve çok sayıda davetli katıldı. Gazeteci Şebnem Bursalı’nın açış konuşmasıyla başlayan söyleşide

 • "TARIMSAL HİZMETLER VE HAYVANCILIK ÇALIŞTAYI" TOPLANDI

     Büyükşehir Belediyesi Doğal Hayatı Koruma ve Tarımsal Hizmetler Daire Başkanlığınca, yerel ekonomiye can veren tarım ve hayvancılık sektöründe atılması gereken adımların ele alındığı çalıştay, Bahri Üçoklar Toplantı Salonu&rsq

 • BÜYÜKŞEHİR, GAZİRAY PROJESİ YERALTI ÇALIŞMALARINI ANLATTI

     Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in mega projeleri arasında yerini alan Gaziray Projesi’nde sona doğru çalışmalar hızlandı. Projede gelinen son durumun masaya yatırıldığı bilgilendirme toplantısı, Büyükşehir Belediyesi Mecl